15 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargom Hala Ulaşmadı...

İnternetten yaptığım alışveriş kargom 10.10.2015' te şubede olduğuna dair bilgi aldım. Bugün ayın 15 i 5 gündür yarım saatlik mesafedeki kargom hala elime ulaşmadı. Süreyyapaşa şubesini 9 10 kere aramama rağmen telefonlara asla bakmıyor Bir daha asla Sürat Kargo'yla işbirliği yapan yerlerden alışveriş yapmayacağım. Bunu da sosyal medyada herkese duyuracağım.

Sinem 23 Okunma

Cevaplar

  • Sinem18 Ekim 2015

    Sürat Kargo müşteri temsilcisi tarafından şikayetimden dolayı 15 Ekim tarihinde arandım. Bölge sorumlusuna ulaşacağını ve kargomun bu gün içerisinde geleceğini söyledi. kargom hala yok! yarın ayın 19'u. Kargom yaklaşık 9gündür şubede getirilmeyi bekliyor, sÜREYYAPAŞA şubesi h. İçi ısrarlı aramalarıma rağmen telefonlara asla bakmıyor! hayatımda böyle rezillik görmedim. derhal gereken neyse yapmaya başlayacağım.!

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sayın Sinem O., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön