09 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargom Gelmiyor!

02.10.2015 tarihinde kargoya verilen ürünüm hala tarafıma teslim edilmedi. Onlarca kez müşteri hizmetleri, teslim edecek şube ve ürünü aldığım tarafla görüşmeme rağmen ürün tarafıma teslim edilmedi. Bir de bu kadar gün geçmiş şubeyi aradığımda siz gelip alın diyorlar. Hizmete bak be sanki şubede teslim şeklinde gelmiş ürün. Ben satıcıya adresi veriyorum Sürat Kargo başka adres giriyor üzerine. Yazıklar olsun böyle kargo şirketine bir kere de elinize yüzünüze bulaştırmadan getirin şu kargoyu!

Hamdi 24 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi 12 Ekim 2015

  Sayın muhatabımın beni aramış olduğu 553 504 0971 No.lu numarayı aradım ama aramalara kapalı daha sonra 11.30 da 212 410 3030 No.lu numarayı aradım aradığım numaradan bana dönüleceği söylendi ama bir buçuk saat oldu hala dönen yok. Mağdur olmak istiyorsanız tercih edin çok güzel mağdur ediyorlar. Paranla rezil olmak deneyimini itina ile yaşatırlar.

 • Hamdi 12 Ekim 2015

  Cumartesi günü sürat kargodan aradılar bana bir tane muhatap tayin etmişler. Benim sorunumu çözecekmiş. Muhatabıma ürünü kargo firmasının sorumsuzluğu yüzünden iptal ettiğimi ve ürünü alırken ürün ücretiyle birlikte tarafımdan kesilen kargo ücretinin iade edilmesini söyledim. Çünkü ortada ifa edilmiş bir hizmet yok o yüzden parasının da tarafıma iadesi gerekli. Muhatabım mail adresime boş bir mail atmış iletişim için bugün ulaşmaya çalıştım iki mail attım cevap yok. Bir de bunca olan bitenin üzerine firmayı değerlendirme anketi ve teşekkür etme linki göndermiş. Mağdur olduğum için teşekkür ederim. Firma sorunumu çözdü teşekkür ederim dersem sanırım kargo ücretini iade edecekler.

 • Hamdi 09 Ekim 2015

  Sürat Kargo böyle kopyala yapıştır cevapla sorun çözülmüyor. Ürünü iade ediyorum. Tarafımdan kargo ücreti adı altında kesilen 5.90 tlmi geri verin vermezseniz de zehir zıkkım olsun. Burada yüzlerce şikayet var hakkınız da ve hepsine aynı cevabı yapıştırmışsınız.

 • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ekim 2015

  Sayın Hamdi K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön