16 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargom Elime Ulaşmadı.

İstanbul içerisinde bile günlerce kargo ulaşmıyor. Yakacıktan-Kocasınan'a gelecek olan kargomu şubede bekletiyorlar 4 gün oldu. Aradığımda da "yoğunluk var bazı kargoları şubede tuttuk, ertesi gün ulaşır "yanıtı verdiler. Aras Kargo farklı ilden 2 güne ulaştırmıştı. Bir daha Sürat Kargo'ya hayır!

Nazife 61 Okunma

Cevaplar

 • Nazife05 Aralık 2015

  İstanbul içerisinde iletilen kargom 3 gün geçti hala şubede bekleniyor. Kocasinan Şubesini aradığımda da ukala bir tavırla "bunu tartışacak durumda değilim, şubede bekletiliyor" yanıtı verildi. Farklı firmalar 24 saat dolmadan ulaştirabiliyorsa Sürat Kargo hizmetini bir sorgulamali.

 • Nazife19 Kasım 2015

  Personel eksiğimiz var diyen Sürat Kargo dün kargomu teslim etti "aşağıya sepeti salın" dediler yukarı çıkıp ürünümü getirmediler bile. Ne bir kimlik sordular, ne de imza aldılar. Bu kadar güvenlik problemi var sürat kargonun. Dikkatli olun arkadaşlar, kargolariniz Sürat Kargo ile bir yabancıya bile teslim edilebilir.

 • Nazife18 Kasım 2015

  Ürünüm dün teslim edildi, böyle saçmalık görmedim. "aşağıya sepeti salın" dediler yukarı çıkıp ürünümü getirmediler bile. Ne bir kimlik sordular, ne de imza aldılar. Bu kadar güvenlik problemi var sürat kargonun. Bir daha asla diyorum.

 • Sürat Kargo Temsilcisi16 Kasım 2015

  Sayın Nazife Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön