Sürat Kargo Kargom Elime Ulaşmadı.

Nazife Ö. |

İstanbul içerisinde bile günlerce kargo ulaşmıyor. Yakacıktan-Kocasınan'a gelecek olan kargomu şubede bekletiyorlar 4 gün oldu. Aradığımda da "yoğunluk var bazı kargoları şubede tuttuk, ertesi gün ulaşır "yanıtı verdiler. Aras Kargo farklı ilden 2 güne ulaştırmıştı. Bir daha Sürat Kargo'ya hayır!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazife Ö.
  05 Aralık
  09:33

  İstanbul içerisinde iletilen kargom 3 gün geçti hala şubede bekleniyor.
  Kocasinan Şubesini aradığımda da ukala bir tavırla "bunu tartışacak durumda değilim, şubede bekletiliyor" yanıtı verildi.
  Farklı firmalar 24 saat dolmadan ulaştirabiliyorsa Sürat Kargo hizmetini bir sorgulamali.

 • Nazife Ö.
  19 Kasım
  18:36

  Personel eksiğimiz var diyen Sürat Kargo dün kargomu teslim etti "aşağıya sepeti salın" dediler yukarı çıkıp ürünümü getirmediler bile. Ne bir kimlik sordular, ne de imza aldılar. Bu kadar güvenlik problemi var sürat kargonun. Dikkatli olun arkadaşlar, kargolariniz Sürat Kargo ile bir yabancıya bile teslim edilebilir.

 • Nazife Ö.
  18 Kasım
  11:36

  Ürünüm dün teslim edildi, böyle saçmalık görmedim. "aşağıya sepeti salın" dediler yukarı çıkıp ürünümü getirmediler bile. Ne bir kimlik sordular, ne de imza aldılar. Bu kadar güvenlik problemi var sürat kargonun. Bir daha asla diyorum.

 • 16 Kasım
  15:16

  Sayın Nazife Ö.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle