Sürat Kargo Kargom Elime Geçmedi!

Türkan A. |

İnternet üzerinden yapmış olduğum alışveriş 08.06.2016 saat 15.14'te İstanbul Aymakop şubesine verilmiş olup Konya Vatan Sürat Kargo şubesine 10.06.2016 saat 08.32'de kuryeye teslim edilip, dağıtıma çıkmış görünüp elime geçmeyince şubeyi arayıp görevli beye ne durumda olduğunu sorduğumda gün içinde elime geçeceği bilgisi verildi ama elime ulaşmamış bulunmaktadır. Bugün 11.06.2016 saat 09.32 de yeniden dağıtama çıkıp kuryeye teslim edildiği görünüyor ve hala teslim edilmedi. Bütün Konya'ya Sürat Kargo Vatan şubesi mi dağıtım yapıyor bana sıra gelmedi? Sürat Kargo yetkililerine soruyorum, kargom bugün gelir mi acaba?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  14:39

  Sayın Türkan A.

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle