Sürat Kargo Kargom Elime Geçmedi..

Fatma Y. |

Yarım saat müşteri ilişkilerini aradım ancak kimseyle görüşemedim. Elime bugün ulaşması gereken kargom yanlış şubeye gönderildiği için ulaşmadı. Kurye akşamüstü getireceğini söylediği halde getirmedi. Bir bebekle Erzurum'da bilmediğim bir şehirdeyim eşim şehir dışında ve ben de yarın şehir dışına çıkıyorum.

Bugün gelmesi lazımdı kargonun. Kimse yardımcı olmuyor. Kimseye tavsiye etmiyorum. Ayrıca kargonun peşinden koştuğum yetmiyor bilgi alabilmek için Müşteri temsilcisini aradığım için bir sürü dakikam gidiyor. Mağdur oldum. Hem kargoya ulaşmaya çalışıyorum hem de ben peşinde koşuyorum. Buradan da sonuç alamazsam farklı yerlere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:24

  Sayın Fatma Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle