Sürat Kargo Kargom Bekletiliyor Gönderilmiyor!

Yunus Emre K. |

06.05.2012 Sabah 11 gibi N11.com'dan bir Fakir marka hali yıkma makinesi aldım. Barkod numarası 00267330667'dur. Ürün Sabah neredeyse 9'dan beri Sürat Kargo İpekyol şubesindedir ve kargolanmamaktadır.

Aradım İpekyol şubesini bana buradan almanız gerekiyor dendi, itiraz ettim çünkü böyle bir şey olmaz N11.com'dan ücretsiz kargo olarak bu ürünü aldım evime kadar götürmeleri gerektir. Zorlayınca bana bugün yetişirse götürürüz yetişmez ise yarına kalır denildi. Benim anlamadığım babasının hayrına mi götürülüyor? Ben bir ürün aldım bu ürün kargo bedelini de aracı firmadan alıyorsunuz o zaman kargomu neden bekletiyorsunuz? Ürün bugün evime gitmez ise iptal edeceğim. Şubeniz ile görüşün lütfen.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre K.
  09 Mayıs
  16:11

  Sözde kargo dun gidecekti şuan saat 16.00 hala kargo gitmedi 1 günde kargo İstanbul kurt köyden Şanlıurfa ya gitti ama iki gunde kargom ipek yoldan akşemsettin mahallesine gideme di bir daha asla surat kargo ile isim olmaz ve herkesede reklamlarını nasıl bir kargo şirketi olduğunu da anlatacağım

 • Yunus Emre K.
  08 Mayıs
  14:48

  Sürat Kargo tarafından arandım, durumu anlattım sorun çözülecek ve kargonuz bugün gidilecek dendi, ama şuan saat 3 olucak hala kargom ipekyolu acentesinde beklemekte. Sorunum çözülmedi.

 • 08 Mayıs
  13:16

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü