Sürat Kargo Kargom Adresten Alınmadı.

Mustafa Y. |

İnternetten bir ürün sipariş ettim ve iade işlemlerini hallettim. Sürat Kargo kapıdan alma sürecinde kargomu kapıdan almıyorlar internetten sipariş verdiğim firmayı aradım siz çıkmıyorsunuz kargomuz kapıdan alacak diyor fakat Gaziantep ibrahimli kargo şube çalışanları lakayıt hareketler ve tavırlarla kargomu kapıdan almıyorlar.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  10 Mart
  17:37

  Tebrikler Sürat Kargo tam 6 gündür kargomu evden almadınız sizi tebrik ediyorum Gaziantep te Sürat Kargo yetkilileri aldıgınız maaşın hakkını verin müşteri temsilcisi tam 26 defa aramışım ve her aramamda da bu görüşmeler kayıt altına mı alınıyor diyorum evet diyor parasını çöpe atmak isteyen sürat kargoyu tercih etsinler

 • 07 Mart
  15:51

  Sayın Mustafa Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle