26 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargom 9 Gündür Teslim Edilmiyor!

Satın aldığım bir mal 13 Ekim'de bana kargolandı. 9 gündür elime ulaşmıyor ve şube yöneticisinin tavrı çok saygısızca. 13 Ekim'den beri beri sadece 20 Ekim'de beni cep telefonumdan aramışlar ve bulamadıkları için gelmediklerini iddia ediyorlar. Halbuki güvenlikli bir sitede oturuyorum ve güvenlik kargo geldiği her zaman bizi arayıp haber veriyor.

Yardımcı olmak bir yana, şube yöneticisi B**** bey paketim ile siteye gelmedikleri halde, "güvenlik sizi aramadıysa ben ne yapayım" gibi saygısızca cevaplar veriyor. Dün de bugün paketi getireceklerine söz verdiler. Sabah aradığımda da şube yöneticisi B**** bey "bugün gelmeyecek, dağıtıma çıkmadı" gibi cevaplar verdi. Paketi bugün gelecek mi bekliyorum.

Joel 463 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın ,jEOL P. Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön