02 Ekim 2013

Sürat Kargo Kargolara Hasar Verip Sorumluluk Kabul Etmiyorlar!

Sürat Kargo bir süre önce sevkiyatını sağlamış olduğu panolarımıza hasar verdiği halde sorumluluk kabul etmiyor. Gelen kurye panoları araçtan indirip, sokağın ortasında bırakıp kaçmak istedi ancak binanın içine gerektirmeleri gerektiği konusunda tartıştık ve zorla içeri getirmelerini sağladık. Daha sonra ürünleri içeri bırakıp, ürünleri açmamızı beklemeden acele bir şekilde gittiler.

Daha sonra ürünlerin paketleri açtığımızda 8 adet panodan 4 tanesinin kırıldığını gördük. Paketleme her türlü darbeyi ve koşulu düşünülerek yapılmıştı ancak sürat kargo elemanları panoları düşürmüş veya bir yere vurmuş olsa gerek, bunu bilerek açılmasını beklemek istemeden gittiler. Sorumluluk kabul etmediler.

Burak 231 Okunma

Cevaplar

  • Burak07 Ekim 2013

    Mail ile verilen bilgi sadece "telefon ile bana ulaşılamadığı". Ve ayrıca mailde yazdıkları tarih ve saatte tarafıma herhangi bir arama yapılmadı. İnsanlar yanlış bilgilendiriyorlar. Çok yanlış ve ayıp bir tutum. Herkesin bunu farketmesi lazım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön