19 Ağustos 2015

Sürat Kargo Kargolar Farklı Şubelere Yönlendirilmiş.

Aynı gün aynı adrese kargolanan iki ürünümün ikisi de farklı şubelere yönlendirilmiş, bir tanesi elime ulaşmış ancak diğeri defalarca sormama ve araştırmama rağmen kaydının olmadığı söyleniyor. İnternet üzerinden kargo takibi yaptığımda ulaşmayan paketim iade sürecine girdiğini görüyorum.

Sürat Kargo ile güvenli çalışabileceğimi zannediyordum böyle bir hata kabul edilemez. Şirket yetkilileri göndericiyle görüşün diyor. Kargo halen ellerinde olduğunu gönderebileceklerini ifade etmeme rağmen tamam dursun yarın yollarız ifadesi kullanılıyor. Aynı adrese yollanan iki paket nasıl olur da farklı şubelere yönlendirilir anlayabilmiş değilim. Sistemleri iki paketi yönlendiremeyecek kadar yetersiz mi?

Busra 1.288 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Busra A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön