Sümeyye D. Teşekkür Mesajı

İbrahim Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Sürat Kargo Kargoculuk'un Ne Demek Olduğunu Bilmeyen Çalışanlar!

Sümeyye D. |

Yemin ediyorum en nefret ettiğim firmasınız sizinle çalışmak zorunda bırakılmaktan nefret ediyorum! Geçen ay kargo poşeti'mi yırtıp içindekini aldınız 10 defa aradım ancak getirdiniz bir özür bile dilemediniz. Bu bahsettiğim şahıslar Manavgat demokrasi bürosunun elemanları bu ay ki kargo'm da da kargo'm neden gelmedi diyorum karşımdaki adam bana bağırıyor sanki kendisi mağdur olmuş gibi bir iş yapıyorsanız düzgün yapın 6 gündür kargo bekliyorum bide bağırıyor adres yok adres, hanımefendi madem adres yok aramışım seni alsana adresimi numara mı Allah' tan korkun ya!

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sümeyye D.
  23 Aralık
  12:14

  İbrahim Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Sümeyye D.
  14 Ağustos
  09:59

  Benim teşekkürüm öncelikle benimle ilgilenen İbrahim beye benimle çok güzel ilgilendi benim firmayla değil burada çalışan işini yanlış yapan insanlarla sorunum var o da hallolur inşallah

 • 13 Ağustos
  17:25

  Sayın Sümeyye D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle