Sürat Kargo Kargo Zamanında Teslim Yapmıyor.

Ayşegül İ. |

07.07.2016 tarihinde Tozlu Giyimden ayakkabı siparişinde bulundum. 3 - 4 gün sonra kargoya verildi ve şuan teslim edilmek üzere şubede bekliyor. Kaç gündür şubeyi arıyorum telefonlara çıkmıyorlar. Bu nasıl bir şirket kargom söylenen tarihte teslim edilmedi, elime hala geçmemiştir. Tozlu Giyimden bir daha alışveriş yapmayı da düşünmüyorum. En kısa zamanda bu sorunun çözülmesini ve bir an önce kargomun elime ulaşmasını istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslim Alma Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül İ.
  19 Temmuz
  15:27

  Ne biçim bir şube bu ya bugün dağıtım yapılması gerekiyor saat 15.26 olmuş hala dağıtıma çıkılmamış üstelik şube telefona çıkmıyor. Kendisi de hizmeti de berbat benimle irtibata da geçmeyin kargom gelsin 12 gün oldu artık yeter

 • 16 Temmuz
  09:15

  Sayın Ayşegül İ.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle