Sürat Kargo Kargo Ulaştırılmıyor.

Esra E. |

Kargo sisteme gireli 11 gün olmasına rağmen ne teslim ediliyor ne bilgi veriliyor. Çağrı merkezini her aradığımda 15-20 dk kadar hatta bekletiliyorum ardından telefon kapanıyor. Birkaç gün önce Süreyyapaşa şubede problem olduğunu ekiplerin yönlendirildiğini dağıtımların tamamlanacağı bilgisi verildi.

Günlerdir bugün yarın diye oyalıyorlar. Dün konuştuğumda ise akşam 6:00'ya kadar teslim edileceği söylendi ancak ulaştırılmadı. Bugün aradığımda ise kargonun iptali yapıldığı söylendi bilgi alınıp dönülecekti ama hala dönüş olmadı. İstanbul içi bir günde teslim diye reklam yapıyorsunuz bu kadar da olmaz gerçekten kurumsallık sıfır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra E.
  03 Aralık
  12:27

  Size güven duymak mı? Gördüğüm en berbat en kurumsal olmayan firmasınız. Hala kargom teslim edilmedi. Şaka yapıyor gibi bir haliniz var. Asla bu firmayla bir daha çalışmam ve çalışmak isteyeni de zevkle engellerim. Çok komik reklamlarınız da. Süratle özenle mi? İstanbul içerisinde 20 gündür bir kargoyu teslim etmediniz ve her gün bugün yarın diye oyalıyorsunuz.

 • 27 Kasım
  16:21

  Sayın Esra E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle