Sürat Kargo Kargo Ücretinin İki Defa Tahsil Edilmesi.

Gamze İ. |

Bugün Sürat Kargo ile tarafıma teslimat yapıldı. Kargom gönderici tarafından ücreti ödenmiş olmasına rağmen, bana teslimat yapılırken kuryenin "kargonu karşı taraf ödemeli gönderilmiş" demesi üzerine 8 TL kargo ücreti talep etmesi ile bende kendisine 10 TL verip üstünü de almadım. Bana ödenen ücret karşılığında taşıma faturasını teslimatı gerekir diye düşündüm.

Ama fatura vermedi. Gönderirim aradığımda kendisi ödemeyi zaten yaptığını ve faturayı aldığını benim ödeme yapamam gerektiğini söyledi. Hem bana teslimat yapan şubesi hem müşteri ilişkilerini arıyorum. Defalarca aramama rağmen kimse telefona cevap vermiyor. Gerekirse bunu mahkeme yolu ile çözeceğim. Ne muhatap var, ne bir şey.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze İ.
  17 Haziran
  00:26

  Ilgili konuda gerekli araştırma ne zaman ve nasıl yapılmış çok merak ediyorum. Sadece Ilgili firma tarafından 13.06.2015 günü arandım. Müşteri Hizmetleri yetkilisi sorunumu dinledi ve gerekli incelemeyi yaparak bana bilgi vereceklerini söyledi. 17.06.2015 bugün ve hala ne arayan ne de soran var. Şubeyi arayıp sormak bu kadar zormu? Bugün Kozyatağı şubeye kendim gidip soracağım. Ciddiyetsiz davranış ve umursamaz davranışları sinirimi bozuyor.

 • 13 Haziran
  13:34

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü