21 Mayıs 2015

Sürat Kargo Kargo Ücreti Tahsilatı.

Öncelikle ne müşteri hizmetlerine ne de ilgili kargo şirketi şubesine telefonla ulaşılamamaktadır. Sipariş vermiş olduğum gönderici firma tarafından ürünüm tarafıma ulaştı fakat kargo ücreti beklediğimden fazlası ile tahsil edildi. Ürünün aciliyeti sebebi ile teslim aldım fakat ücret karşılığında fatura verilemediği teyit amaçlı arayın söylemimde telefonlarının kapalı olduğu belirtildi. Gönderici firma ile irtibat kurduğumda kargo şirketinin tarafına cüzi bir tutar bildirildiği tarafımdan tahsil edilen tutarla alakası olmadığı ifade edildi.

Özlem 254 Okunma

Cevaplar

 • Özlem'in Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2015

  Çözüm odaklı davranışı ve hızlı geri bildirimi ile ilgili müşteri ilişkileri görevlisi Feyza Oğlakçı 'ya teşekkür ederim.

 • Özlem'in Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2015

  Konuyla ilgili tarafıma dönüş yapılmış para iadesi gerçekleşmiştir.

 • Sürat Kargo Temsilcisi21 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

 • Özlem 21 Mayıs 2015

  07/05/2015 tarihinde Sürat Kargo yetkilisince tarafıma dönüş yapılarak konunun araştırılacağı ve haber verileceği belirtildi. 21/05/2015 tarihindeyiz ve tarafımdan 4,20 TL alınması gereken kargo ücretinin neden 24 TL tahsil edildiğine dair herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı, kargo şirketine mail ya da telefon aracılığı ile kesinlikle ulaşılamamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön