04 Eylül 2015

Sürat Kargo Kargo Teslimi İçin Kurye Gönderilmiyor.

N11.com'dan yaptığım alışverişin iadesinde ürünü teslim alıp gönderici firmaya ulaştırması için bu sabah 09:30'da Dikilitaş Şubenizi aradım. Kaydımı alıp kurye yönlendireceklerini söylediler. Saat 19:30 ve hala kurye göndermediler. Gün boyunca Dikilitaş şubesi "az sonra kurye gönderiyoruz" deyip oyaladılar. Saat 18:00 itibariyle ne destek hattına ulaşılıyor ne de şubeye. Bana vakit kaybettiren Sürat Kargo'dan şikayetçiyim, bu kadar süratsizlik olmamalı.

Murat 74 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı11 Aralık 2015

  Firma arayarak bilgi vermiştir. Sehven kargo süresindeki gecikmeden bahsetmiştir. İlgili şubedeki personelin anlık hatası olmuş olup durum çözülmüştür, personelle ilgili olumsuz herhangi bir takip başlatılmamasını talep ediyorum.

 • Murat07 Eylül 2015

  Gönderdiğim kargo 2 gündür neden Şekerpınar Şubesinde nedne bekliyor bigli alabilir miyim?

 • Murat04 Eylül 2015

  Hala çözüm üretmediniz, otomatik mesajlarınız yerine çözüm odaklı yaklaşmanız müşteri kaybının önüne geçecektir, kurye hala adresime yönlendirilmedi 1 gün geçmesine rağmen, sürat Kargoya güvenip sonraki kargolarımı nasıl teslim edeyeyim? Otomatik mesajlarla sürat olmuyor.

 • Sürat Kargo Temsilcisi04 Eylül 2015

  Sayın MURAT K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön