Sürat Kargo Kargo Teslimatında Sorun!

Yavuz K. |

Bursa Sağlam! şubesine Kayseri'den kargom geldi. Her zaman adresimde bulunmadığımdan kargoyu gönderirken, karşı tarafta defalarca uyarıda bulundu gelmeden önce haber verildiği takdirde yerimize geçeceğimiz konusunda.Ancak firma olarak bu uyarı dikkate alınmadı. Daha sonra 15.04.13 14:24'de teslimatçı beni aradı, gayet insanlık dışı bir şekilde "biz geldik sizi bulamadık, ya gelin kargonuzu alın yada geri yollayacağız" dendi.

2 saat sonra geleceğimi belirtince de terbiyesizce konuşmalar gerçekleşti.Daha sonra kendim gidip kargomu teslim aldım. Hizmet!ten şikayette de bulununca da özellikle Acenta sahibi tarafından insanlık dışı bir konuşma gerçekleşti telefonla. Bir daha kapınızdan girmem inş

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz K.
  06 Haziran
  10:05

  Aradan 40 gün geçmesine rağmen hala bir bilgilendirme yapılmadı. Görende bakanlar kurulu toplanıyor zannedecek demekki her şey laftaymış yazık çok yazık..

 • Yavuz K.
  26 Nisan
  02:06

  Firma yetkilisi aradı ve olayın disiplin kuruluna sevk edildiğini söyledi. Burada en önemli nokta sonuç. Disiplin kurulunun kararı açıklanınca tekrar bilgilendirme yapılacak dendi. Bekliyorum!!!

 • 16 Nisan
  10:40

  Sayın yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.


  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü