09 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargo Teslimatında Gecikme!

07.10.2015 tarihinde Sürat Kargo Levent şubesine getirilen kargom 09.10.2015 olmasına rağmen yani aradan 3 gün geçmesine rağmen hala tarafım teslim edilmemiştir. Kargomla alakalı levent şubesini aradığımda ise bana bir ara kargonuz teslim edilir denilerek çok terbiyesizce bir tavır sergilenmiştir.

Sürat Kargo'nun müşteri hizmetlerine başvurmak istedim fakat ne yazık ki bir buçuk saat olmasına rağmen müşteri hizmetlerine de ne yazık ki ulaşamadım. Bu baştan savma hizmet anlayışınızı değiştirmenizi öneriyor ve gün içinde kargomun tarafıma teslim edilmesini talep ediyorum.

Belma 27 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ekim 2015

    Sayın Belma D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön