05 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargo Teslimatı!

Ortaköy şubesindeki aylardır çözülemeyen eleman eksikliği sorunu nedeniyle kargolar sürekli olarak gecikmeli ulaşıyor. İçerisinde taze gıda bulunan kolim elime ulaştığında , tüketilemez halde olacak.

Bihter 55 Okunma

Cevaplar

  • Bihter 05 Kasım 2015

    Durumu bildiren şikayeti yazdıktan hemen sonra, kargonun belirttiğim adreste ilgiliye teslim edilmeden (adreste kimseyi bulamadıklarına dair aramadan) kapı önüne bırakılmış olması ve teslimatta gecikme dolayısıyla ürünleri sineklenmiş, ürünlerin patlayarak kolinin ıslanmış olması Sürat Kargoyu son kez tercih etmem için yeterli diye düşünüyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Kasım 2015

    Sayın Bihter İ., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön