21 Aralık 2015

Sürat Kargo Kargo Teslimat ve Şube Personeli Ukalalığı!

İnternet üzerinde yapmış olduğum alışverişim aynı gün kargo sözünde durmuş ama maalesef Sürat Kargo'ya teslim etmiş ürünü. Ürün 18/12/2015 tarihinde şubenin eline ulaşmış olmasına rağmen dağıtıma 19/12/2015 tarihinde (cumartesi akşam üzeri) çıkarıyorlar.

Genel itibariyle kargo şirketleri cumartesi öğleden sonra çalışmadığını düşünerek adresimden öğlen saatlerinde ayrıldım ve bugün sabah şubeyi aradığımda ukala ve saygısız bir personel tarafından adreste bulunmadığımdan dolayı iade edileceğini öğrendim. Beyanlarına göre adreste ihbar bırakılmış ne bir ihbar vardı ne bir bildirimi. Ben şube personeli ve şubeyle ilgili gerekli ne işlem varsa yapılmasını istiyorum.

Gülşen 114 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen'in Teşekkür Mesajı26 Aralık 2015

    Müşteri İlişkilerinden Murat beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Aralık 2015

    Sayın Gülşen A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön