Gülşen A. Teşekkür Mesajı

Müşteri İlişkilerinden Murat beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

Sürat Kargo Kargo Teslimat ve Şube Personeli Ukalalığı!

Gülşen A. |

İnternet üzerinde yapmış olduğum alışverişim aynı gün kargo sözünde durmuş ama maalesef Sürat Kargo'ya teslim etmiş ürünü. Ürün 18/12/2015 tarihinde şubenin eline ulaşmış olmasına rağmen dağıtıma 19/12/2015 tarihinde (cumartesi akşam üzeri) çıkarıyorlar.

Genel itibariyle kargo şirketleri cumartesi öğleden sonra çalışmadığını düşünerek adresimden öğlen saatlerinde ayrıldım ve bugün sabah şubeyi aradığımda ukala ve saygısız bir personel tarafından adreste bulunmadığımdan dolayı iade edileceğini öğrendim. Beyanlarına göre adreste ihbar bırakılmış ne bir ihbar vardı ne bir bildirimi. Ben şube personeli ve şubeyle ilgili gerekli ne işlem varsa yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşen A.
  26 Aralık
  09:14

  Müşteri İlişkilerinden Murat beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

 • 21 Aralık
  14:13

  Sayın Gülşen A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle