15 Ocak 2016

Sürat Kargo Kargo Teslimat Sorunu!

Gün içerisinde ulaşması gereken kargo paketim ulaşmadı. Müşteri temsilcileri ilgisiz ve sürekli her görüşme esnasında yüzüme telefon kapattılar. Pınar şubesinde bulunan 2 telefona cevap verilmiyor. Ve en son gün içinde görüşme esnasında farklı bir adres girildiğini söylediler. Dağıtıma çıkan görevli yüzünden çok büyük sıkıntı yaşamaktayım. Hiçbir şekilde görüşmelerime rağmen sorunum çözüme ulaşmamıştır.

Simay 67 Okunma

Cevaplar

  • Simay 29 Haziran 2016

    T

  • Simay 15 Ocak 2016

    Dönüş sağlanmadı mağduriyetim devam ediyor. Bu durumla ilk defa karşılaşmıyorum. 3.kez aynı durum oldu. Pınar şubeniz ile ilgili şikayetlerimi farklı yerlere de bildirdim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Ocak 2016

    Sayın Simay S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön