13 Mayıs 2016

Sürat Kargo Kargo Şubede Bekliyor, Adrese Getirmiyorlar...

İnternetten yaptığım alışverişler zaman zaman farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderiliyor. Şu an yapacağım şikayet, Sürat Kargo ile son 6 ay içinde yapılan 2. kargo gönderimim oluyor ve ikisinde de aynı problem gerçekleşti. İstanbul içinden İstanbul içine gönderilen kargo paketi 5 gün içinde teslim edilemiyor. Acelem olduğundan dolayı bir şikayetim yok fakat son 2 gündür, semtimdeki kargo şubesine gelmiş ve orada bekliyor görünüyor. Benim yürüyerek oraya gitmem, gitsem bile koca paketi alıp tekrar yürüyerek geri dönmem olası bir çözüm değil. Ayrıca bu belirttiğim yöntem, bir kargo şirketi ile çalışmanın doğru yolu da değil.

Kargo şubesi telefonlara cevap vermiyor. Telefon ile ulaşamadığım için de kargomun teslimata bile çıkarılmadan göndericiye geri gönderilmesi ihtimali ile karşı karşıya kalıyorum.

Teslim etmeye tenezzül etmeyen, telefonlara cevap vermeyen bu firmayı kınıyorum.

Çağdaş 101 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 13 Mayıs 2016

    Müşteri İlişkilerinin benimle iletişime geçmesinin ardından da kargom teslim edilmedi. Açıkçası bu durum beni iyice tedirgin hale getirdi şimdi. Zira ben iş çıkışı kargo şubesine gidip almayı düşünüyordum; ama şimdi oraya gittiğim zaman "kargonuzu teslimat için gönderdik" cevabı ile karşılaşma ihtimalim de oluştu.

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Sayın Çağdaş K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön