Sürat Kargo Kargo Şirketi mi?

Muhammed K. |

Ağrı Diyadin'e göndermek üzere bir tahta için fiyat aldım telefonla, 211 TL fiyat verdiler. Şubeye götürdük fiyat bir anda 300 TL'ye çıktı. Bu tutarsızlığı anlamak mümkün değil. Tahtayı alırız ama herhangi bir hasar olursa mes'uliyet kabul etmeyiz tarzında bir belgeye imza atmamızı istediler. Bu tablo karşısında çok şaşırdık, o zaman sigorta yapın dedik. Sigorta yapamıyoruz dediler.

Sonuç olarak bir neticeye varamayınca kargoyu vermekten vazgeçtik. Şimdi ben genel müdüre sormak istiyorum; kolili olarak tam paketlenip çember atılarak sağlamlaştırılan ve üzerine havalı poşet sarılı olan bir kargoyu sağlam taşıyamıyorsanız neden kargo işi yapıyorsunuz?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  12:48

  Sayın Muhammed K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle