Sürat Kargo Kargo Poşeti Vermeyen Şube Yetkilisi!

Gökay O. |

Bursa, Nilüfer ilçesi, Sürat Kargo Ertuğrul Şubesine gittim. Kargo göndereceğim için kargo poşeti almak istedim. Şubede kendisinin yetkili olduğunu iddia eden F**** K. isimli arkadaş şirketimizle anlaşmanız var mı diye sordu, hayır dedim. anlaşmanız olmadığı için kargo poşeti veremeyeceğini söyledi.

Çözüm içinde adresinizi verin ziyaret edelim kargonuzu biz alalım dedi. Ben anlaşma istemiyorum, bir tane kargo göndereceğim onun için poşet istedim. Bir tane kargo poşeti vermedi. Oradan çıkıp Sürat Kargo'nun başka şubesinde poşet aldım, sonrada başka şubeye kargoyu teslim ettim ve arkadaşlara sorduğumda öyle bişey olmadığını söyledim. Sizin firmanın şube yetkileri eğitimsiz arkadaşlar mı. Bu durum nedir?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökay O.
  13 Haziran
  20:16

  şikayetimin çözümü ile ilgili herhangi bişey yapılmadı.Sorunlara, çözüm odaklı yaklaşımı olan bir firma değil, standart cevaplar o kadar.

 • Gökay O.
  10 Haziran
  12:40

  mailde bana ulaşılamadığı belirtilmiş, çalıştığım içinde bu normaldir sanırım. şikayetimi açık bir şekilde yazdım. herhangibi bir açıklama yapılmadı, niye böyle bir durumla karşılaştığım hakkında. bir açıklama yapmayı düşünüyorsanız mail yolu ile veya saat18den sonra telefon ile bir açıklama yapabilirsiniz.

 • 09 Haziran
  12:29

  Sayın yetkili;
  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü