01 Nisan 2016

Sürat Kargo Kargo Kayıp Yok Sonra Var...

21.03.2016 Antalya gönderimli Pendik alıcılı kargomu Sürat Kargo yetkilileri sistemden görememiş kargomu İstanbul'un bütün şubelerine ulaşarak tuzla içmeler şubesinde buldum.
Yine aynı sıkıntılı bir durum 29.03.2016 Antalya gönderimli İstanbul Pendik alıcılı kargomun Sürat Kargo yetkilileri sistemden görememekte ve kayıtlı kargonuz yok denilmektedir.
Sürat Kargo'nun her zaman uyguladığı yol alıcının ayağına götürmek değil gelip şubeden alınmasını sağlamaktadır. Bunun içinde kargoya gerek yoktur. Elimde olan Sürat Kargo teslim fişi ve kargodaki ürünün faturası ile adlı yollarda hakkımı aramak ve benden tahsis edilen 85 TL faizi ile geri alacağımdan emin olabilirler.

Ali 73 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Mayıs 2016

    02.05.2016 tarihinde verilen kargo 06.05.2016 neden halen daha teslim edilmedi bir önceki kargomuda teslim etmediniz gittim şubeden aldım Ege'deki ben gidip şubeden teslim alacağım siz neden para alıyorsunuz Şikayet var şikayette bulunduğumda hemen arıyorsunuz bütün sosyal medyada paylaşacağım aldığınız o paraymışsın hiç birinize helal etmiyorum

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Su S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön