Sürat Kargo Kargo Kayıp!

Vedat Ç. |

15.06.2016 tarihinde saat 16:45 gibi Sürat Kargo Soma şubesine kargo teslim ettim, kargoyu alan şube müdürü A** B***kargoyu teslim aldı kargo gönderim bedeli de tahsil etti ama herhangi bir makbuz vermedi ve aldığı kargoyu göndermediğini daha sonra kamera kayıtlarından gördük kargomuz sorduğumuzda hatırlamıyorum diyerek sorumluluk almak istemiyor...

Sürat Kargo merkezi de aradık ama mağduriyetimiz ile ilgili bize yardımcı olmamışlardır. İşin özü kargomuz Sürat Kargo Soma şubesinde kaybolmuştur...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat Ç.
  13 Temmuz
  16:44

  5789608 numaralı kayıtta da belirttiğim üzere Soma şubesinde 16 Temmuz'da kaybolan kargom hakkında herhangi bir çözüm olmamıştır. Soma şube müdürü Ahmet Berge işlemi yapmasına rağmen kamera kayıtlarına bakıldığında işlemi yapmadığı ortaya çıkmıştır. Şahsımdan kargo gönderim ücretini de almıştır. Mağduriyetim giderilmemiştir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Vedat Ç.
  11 Temmuz
  22:12

  Surat kargo hiç mi hiç onemsemiyor yaklaşık 1 ay olmasına rağmen cozume kavusturamadi. O yüzden sosyal medya da kampanya baslatip kesınlıkle hiçbir şekilde Sürat Kargo yu kullanmamalarini onerecegim. sürat kargoyu kesınlıkle kullanmayınnnn.

 • Vedat Ç.
  08 Temmuz
  14:28

  22 Haziran da sikintiniz en kısa zamanda cozume kavusturulacaktir denmesine rağmen Sürat Kargo dan hiçbir çözüm işlemi yapilmamistir. Bu yüzden sizden ricam Soma Sürat Kargo ile calismamanizi tavsiye ederim.

 • Vedat Ç.
  05 Temmuz
  20:31

  Surat kargo dan hiçbir şekilde memnun değilim. yaklaşık 15-20 gündür hala çözüm olmamistir. Bu yüzden surat kargodan memnun değilim.

 • Vedat Ç.
  03 Temmuz
  19:16

  Kargomla alakalı hiçbir şekilde çözüm olmamistir. 11 gündür haber bekliyorum. Mağduriyetimin ivedilikle çöźüme kavusturulmasini istiyorum.

 • Vedat Ç.
  01 Temmuz
  11:21

  Acill bir şekilde mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum

 • Vedat Ç.
  30 Haziran
  13:37

  mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum.

 • Vedat Ç.
  29 Haziran
  17:00

  Şikayetimle alakalı 7 gündür herhangi bir işlem yapılmadı.

 • 22 Haziran
  17:13

  Sayın Vedat Ç,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle