Recep Alp G. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler.

Sürat Kargo Kargo İndiriyoruz Denerek Yarım Saat Beklettiler!

Recep Alp G. |

Bahsedilen konu Aksaray Merkez Sürat Kargo Ihlara şubesinde geçmiştir. 30/03/2016 tarihinde bir kargo hakkında bilgi almak için gitmiş bulundum. Saat 11:15'te gittiğim de "şu an araçtan kargoları indiriyoruz, 15-20 dakika bekleyin" diyerek yarım saat boyunca beklettiler. Kendilerine iş yerimi kapatıp geldiğimi, sadece bir kargo hakkında bilgi alacağımı dile getirdiğimde bekleyin şu an araç indiriyoruz yanıtını aldım. Yarım saatin sonunda anca bilgi alabildim. Koskoca şubede 2 kişi çalışıyor ve 2 kişiden birisi yardımcı olamıyor, kesinlikle çok saçma bir hareket. Bir kargo hakkında bilgi almak bu kadar zor olmamalı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Alp G.
  30 Mart
  12:21

  Teşekkürler

 • Recep Alp G.
  30 Mart
  12:21

  Teşekkürler.

 • 30 Mart
  12:11

  Sayın Recep A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle