03 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargo Bilgilendirmesi Yapılmadı!

Kargo Aksaray'a geldiği halde "kargonuz şubemize geldi" tarzında mesaj gelmedi. Gidip kendim alayım dedim görevli "evinize gidilmiş bulamamışlar" şeklinde cevap verdi. Evimde beni bulamadıkları halde mesajla bile bilgi vermediler. Saat 3'te tekrar şubeye gelir gibi bir dönüş aldım.

Nusret 203 Okunma

Cevaplar

  • Nusret 03 Kasım 2015

    En kısa zamanda kargo elime ulaştığı takdirde beni memnun etmiş olacaksınız. Müşteri hizmetlerini de aradım görüşemedim gerekli kişilerle.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Nusret Ü., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön