Sürat Kargo Kargo Alımı Yapılmadı!

Duygu Ç. |

3 gündür Sürat Kargo şirketine kargo aldıramadım. Önce yakın olan şube ile iletişime geçtim bu hafta yoğun olduklarını kargoları almadıklarını söylediler. Çağrı merkezini aradım saat 15:00-17:00 arası alacaklarını ilettiler. Bütün gün bekledim gelen olmadı. Ertesi gün internetten kurye çağırdım gene gelen olmadı. Tekrar çağrı merkezini aradım bugün kesin alınacağını söyledi telefondaki bayan ancak bugünde evde oturup beklemekle kaldım kuryem alınmadı. Bir kargo şirketinden başka nasıl bir hizmet alınabilir ya da kargomun alınması için ne yapmam gerekiyor?

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu Ç.
  21 Ekim
  16:15

  Genel müdürlüğünüz tarafından arandım yine bugün alınacağı söylendi ve alınmadı kargom. Ne zormuş bir kargo almanız eryaman şubenizin alması gerekiyor eryaman çok ufak 4 günde bir kargo aldırımı yaptıramıyorsanız şahsi görüşüm kargo işini bırakmanız. Müşteriyi mağdur ediyorsunuz çünkü.
  Ben kendi imkanlarım ile kargoyu yolladım ancak ne Sürat Kargo ile ne de sürat kargonun çalıştığı bir firma ile çalışırım

 • 21 Ekim
  09:17

  Sayın Duygu Ç.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle