14 Ekim 2015

Sürat Kargo Kargo Alakasız Yerde Bekletiliyor.

09.10.2015 tarihinde İstanbul- Alibeyköy şubesinden d07f1ca9b323 gönderim koduyla kargolanan paketimin Kırşehir şubesine ulaşması gerekmekteydi. Kargo hala ulaşmamış olup sayfasından sorguladığımda Kırşehir'e gitmesi gereken kargo 1 haftadır Adana aktarma merkezinde bekletiliyor.

Çağrı merkezinde kimseye ulaşamıyorum dakikalarca beklememe rağmen. Sürat Kargo şubelerinin telefonları ise sürekli meşgul durumda. İstanbul'dan Kırşehir'e gidecek kargonun ise neden Adana aktarma merkezinde olduğunu hiç anlayabilmiş değilim.

Süleyman 32 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman14 Ekim 2015

    www.suratkargo.com.tr adresinizde yer alan iletişim formunu 12.10.2015 ve 13.10.2015 tarihlerinde 2 defa doldurarak sorunu iletmiştim. Herhangi bir dönüş yapmadınız. An itibariyle kargo hala yanlış yerde ve işlem yapılmamış görünüyor. Sorun devam ediyor.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın Süleyman Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön