Sürat Kargo Kargo 8 Günde Gelemedi.

Seval Y. |

Gecen hafta pazartesi günü yola çıkan kargom hala tarafıma iletilmedi 40 TL kargo ücreti vereceğim acaba gerçekten hak ediyorlar mı? Arayıp aciliyeti bildirmeme rağmen gelmedi. Sürat Kargo benim için bitmiştir. Şu dakikadan sonra kimseye önermiyorum,.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seval Y.
  20 Mayıs
  13:06

  Kargo 10 gün sonunda elime ulaştı fakat bana ait kargo değil yanlış ürün göndermişler bakalım bir 10 gün daha bekliyeceğiz anlışılan sözde dün gelip yanlış kargoyu alıcaklardı fakat gelmediler. Teşekkür ederim sürat kargoya bana çektirdiği eziyetten dolayı

 • Seval Y.
  18 Mayıs
  17:41

  2. şikayetimi yazıyorum çünkü hala gelmedi 9 Mayıs da verilen kargo nasıl gelmez acil raporu girildi ama ne gelen var ne giden. Artık gelebilir mi?

 • Seval Y.
  17 Mayıs
  14:56

  Hala gelen giden yok kargomu bekliyorum

 • 17 Mayıs
  09:21

  Sayın Seval Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle