Sürat Kargo Kargo 15 Günde Zoraki Şubeye Giderek Teslim Oldu.

Hasan Ali K. |

İnternet alışverişim sonucu kargom 7. gününde teslim edilmiş gibi bilgiler girilerek paramın aktarılması sağlandı. Artık malı iade etmek gibi bir güvencem kalmadı. Ve kargo defalarca aramama rağmen, 2 km uzaklıktaki evime yinede 15. gün sonunda teslim olmadı. Şubeye giderek türlü bahaneler üreten kargo elemanlarıyla girdiğim diyalogları yazmıyorum bile. Neyse ki şubede geçen yarım saatin sonunda kargomu teslim alacak iken, benim adıma mal aldığım firma tarafından kesilen faturanın bir nüshasını almaya çalışan eleman ve şube yetkilisi olduğunu tahmin ettiğim kişi, faturayı vermeyeceğimi söylememe rağmen, beni kargoyu geri göndermekle tehdit etmiştir. Bun yapılan ticaret etiğini ve ticaret sırrını ifşaya girer. Türk Ticaret kanunda suç teşkil ediyor. Bahsi geçen Şube; Konya Mevlana şubesi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  09:06

  Sayın Hasan A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle