Sürat Kargo Kapıya Teslim Sorunu.

İskender Eyüp E. |

Bir internet sitesinden aldığım ürün Sürat Kargo Küçükçekmece - Cennet şubesi görevlileri tarafından sokak kapısındaki kaldırıma bırakılmış, hamile olan eşimin ısrarı üzerine bina girişine taşınmıştır. Eşimin hamile olduğunu, o an için evde taşıyacak kimse olmadığını ve bahsi geçen kolilerin toplamda 30 kg'yi geçmeyeceğini söylemesi üzerine kargo görevlisi prosedür gereği 30 kg üzerindeki kolileri taşımadıklarını söylemiştir ve kolilerin üzerinde 138 desi yazmasına rağmen kolilerin 138 kg olduğunu iddia etmiş ve karşılıklı münakaşaya girmiştir. Kolileri şubeye geri götürdüm ve tarttırdım, 29.4 kg geldi. Yarın sabah teslimatı tekrar yapacaklarını söylediler. Tabi ki onca tartışmadan sonra.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  09:30

  Sayın İskender Eyüp E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle