F. Mehmet Ü. Teşekkür Mesajı

Fatih cesur beye ve Feyza oğlakçı Hanıma 2015 Yılı İçerisinde Şikayetlerime Gösterdikleri İlgi İçin Teşekkür Ederim.

Sürat Kargo Kapıda Ödeme Ücretlerim Verilmedi!

F. Mehmet Ü. |

Sürat Kargo Yamanevler şubesinden gönderi yapıyorum. Kapıda ödemeli gönderilerim normal gönderildi. Defalarca şube müdürü E*** K.'i aradım bana 2 aydır tamam halledeceğiz diyor ama kargolar teslim olduğu ve ücretlerde müşterimden alındığı halde hala parası bana verilmedi.

Dün akşam tekrar aradım, ısrarla telefonuma bakmadı, maillerime cevap vermedi, telefona bakan kişiye de bana isimleri sorduruyor ve saygısızca birde şubeye gel diyor. 109 TL ve 58 TL 2 gönderimin parasını 2,5 aydır hala bana vermedi. Bu kargolarla ilgilide defalarca şubeyi aradım, verdiğim telefon parası da cabası, tutar önemli değil ama o para kendine ve Sürat Kargo'ya helal etmiyorum.

Etiketler :

Ücretlendirme Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • F. Mehmet Ü.
  16 Aralık
  15:12

  Fatih cesur beye ve Feyza oğlakçı Hanıma 2015 Yılı İçerisinde Şikayetlerime Gösterdikleri İlgi İçin Teşekkür Ederim.

 • F. Mehmet Ü.
  26 Mart
  14:01

  Hayır bilgilendirilmedi, sadece müşteri hizmetleriyle konuyu görüşüp görüşmediğim soruldu bu kadar, hatta özellikle isim aldım ses kayıtlarım dinlenebilir, y. k. Aradı, konu ile ilgili daha önce göndermiş olduğum maillerle kim ilgilenmişse konuyu o şekilde takip edeceğini belirtti, herhangi bir çözüm üretilmedi henüz, lütfen buraya standart cevap yazarak insanları yanlış yönlendirmeyiniz.

 • 26 Mart
  13:55

  "Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"