08 Eylül 2015

Sürat Kargo Kalitesiz Hizmet!

9d091ed7bf79 no.lu kargom 72 saati geçmesine rağmen elime ulaşmadı. Sincan şubeyi arıyoruz kimse telefonları açmıyor. Ana merkezi aradığımızda bir bayan çıkıp bir aktarıyorum diyor ama 10 dakika bekleyip hat düşüyor.

Onlarca aramamızdan sonra Sincan şubesine ulaşıyoruz. Sözde kurye gelmişte adresi bulamamış deniyor bana. Adresi bulamayan kargo ifadesi çok komik. Madem adresi bulamadınız neden ben aranmıyorum? Böyle kalitesiz bir hizmet hiçbir kargoda göremedim. Saat 13.00 tamam yollayın bekliyorum diyorum, bugün yollayamayız diyor. Sürat Sincan şubesi hep böyle sıkıntılı.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 09 Eylül 2015

    2 gün önce verdiğim sipariş ayni sehirden Ankara'ya geldiği gbi bir başka kargodan 5 saat ovinde elime ulaştı. Su an hala bekliyoruz. Aradik şubeyi adrese gelmisler iade edilmiş dedi. Oysaki dun konuştuğumuzda adresi bulamadık demislerdi. Ben öyle deyince hemen evet evet öyle dediler:)

  • Mehmet 09 Eylül 2015

    Kargom hala gelmedi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Eylül 2015

    Sayın Mehmet fatih Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön