12 Şubat 2016

Sürat Kargo Kaba Şube Müdürü!

7ed***e26f takip no.lu kargom için 11.02.2016 da elimde olacağına dair mesaj geldi. Fakat kargom teslim edilmedi. 02165***9 numaralı telefonu defalarca aramama rağmen telefon açılmadı ya da meşgule alındı. Müşteri hizmetleri V***bey isimli çalışanınız 05***6644 numaralı bir telefon verdi. Aradığımda saygısızca konuşan bir beyefendi gayet üslubu bozuk bir şekilde akşam altıya kadar gelir şeklinde konuştu.

Daha erken elimde olması gerektiğini belirttiğimde hayatımda gördüğüm en saygısızca konuşma şekliyle "gelin alın o zaman" dedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. E*** isimli çalışanınıza bu kişinin kim olduğunu sorduğumda şube yöneticisi G***U***belirtti. Şu anda bu saygısız beyefendinin tavrından dolayı kargomun da bana ulaştırılmayacağını düşünüyorum. Bu tavrınızı şirketinize yazacağım dediğimde "istediğin yere yaz" dedi.

Aydanur 102 Okunma

Cevaplar

  • Aydanur'un Teşekkür Mesajı13 Şubat 2016

    Şikayetimi değerlendirdikleri için teşekkürler.

  • Aydanur 13 Şubat 2016

    Buradaki şikayetim üzerine Sürat Kargo murat bey telefon etti. Sanırım şikayet değerlendirme biriminden. Kendisine ilgisi ve olaya yaklaşımı açısından teşekkür ederim. Aslında değerlendirileceğinden bile şüpheliydim. En azından sürat kargonun bu birimi güzel çalışıyormuş.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Şubat 2016

    Sayın Aydanur D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön