Aydanur D. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi değerlendirdikleri için teşekkürler.

Sürat Kargo Kaba Şube Müdürü!

Aydanur D. |

7ed***e26f takip no.lu kargom için 11.02.2016 da elimde olacağına dair mesaj geldi. Fakat kargom teslim edilmedi. 02165***9 numaralı telefonu defalarca aramama rağmen telefon açılmadı ya da meşgule alındı. Müşteri hizmetleri V***bey isimli çalışanınız 05***6644 numaralı bir telefon verdi. Aradığımda saygısızca konuşan bir beyefendi gayet üslubu bozuk bir şekilde akşam altıya kadar gelir şeklinde konuştu.

Daha erken elimde olması gerektiğini belirttiğimde hayatımda gördüğüm en saygısızca konuşma şekliyle "gelin alın o zaman" dedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. E*** isimli çalışanınıza bu kişinin kim olduğunu sorduğumda şube yöneticisi G***U***belirtti. Şu anda bu saygısız beyefendinin tavrından dolayı kargomun da bana ulaştırılmayacağını düşünüyorum. Bu tavrınızı şirketinize yazacağım dediğimde "istediğin yere yaz" dedi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydanur D.
  13 Şubat
  11:59

  Şikayetimi değerlendirdikleri için teşekkürler.

 • Aydanur D.
  13 Şubat
  11:58

  Buradaki şikayetim üzerine Sürat Kargo murat bey telefon etti. Sanırım şikayet değerlendirme biriminden. Kendisine ilgisi ve olaya yaklaşımı açısından teşekkür ederim. Aslında değerlendirileceğinden bile şüpheliydim. En azından sürat kargonun bu birimi güzel çalışıyormuş.

 • 12 Şubat
  10:42

  Sayın Aydanur D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle