Sürat Kargo Kaba Personel ve Verilmeyen Evraklar!

Onur A. |

Sürat Kargo İstanbul Topçular şubesindeki dağıtım elemanı değiştiğinden beri sorun yaşıyoruz. Paketleri teslim almaya gelen görevli çok ters ve kaba konuşuyor. Paketleri teslim aldığına dair teslim/ambar fişi düzenlemek istemiyor.

Gönderiye ait irsaliyeyi imzalatmak istediğimizde de araç plaka bilgisini vermiyor. Paket teslim alındığında fiş verilmemesi bu firmanın kaçak iş yaptığını gösteriyor. Adam paketi veya zarfı şubeye teslim etmeyip evine götürse hiçbir hak iddia edemeyiz. Sorunla ilgili en son çağrı merkezini aradım. Ancak 10 dakika reklam dinledikten sonra daha fazla beklemedim.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  13 Ocak
  13:37

  Şikayetimizle ilgili Sürat Kargo genel müdürlükten hemen aradılar ve aynı gün başka bir personel ile düzgün şekilde işlem yapıldı.
  Ancak onları şikayet ettiğimiz için şube bizi cezalandırıyor olmalı ki 3 gündür şubeyi defalarca aramamıza rağmen paketleri teslim almaya kimse gelmiyor. Kabul eden müşterilerin paketlerini başka kargo şirketlerine verdik ama bazıları 3 gündür bekliyor. Halbuki öncesinde her gün paket olsun veya olmasın mutlaka geliyorlardı.

 • 08 Ocak
  10:41

  Sayın Onur A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle