Sürat Kargo İzin Almadan Kargo Paketimi Açmışlar!

Ayhan T. |

21 Kasım tarihinde Adıyaman Pirin şubesine bir adet kargo teslim ettik. Birkaç saat sonra kargo tarafından arandım ve kargo paketimin içinde bulunanlar telefonda bana tek tek sayıldı. Kargo paketimde sıvı ürün yer alıyor diye taşımayacaklarını belirttiler.

Kargomda taşınmaya engel hiçbir ürün yer almamakla beraber, öncelikle hangi hakla benim iznim olmadan benim kargo paketimi açıyorsunuz? Açmadan önce benden izin almanız gerekmiyor mu? Bu konuda derhal gerekenin yapılmasını talep ediyorum. Ayrıca kredili kargo bakiyesi yükledim ve artık kullanmayacağım için bakiyemin kartıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan T.
  30 Kasım
  19:27

  Tarafıma herhangi bir geri dönüş sağlanmadı

 • Ayhan T.
  30 Kasım
  17:59

  Tarafıma herhangi bir sağlanmadı

 • 23 Kasım
  16:51

  Sayın Ayhan T.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle