Sürat Kargo İnatla Teslimat Yapmıyor!

Cansel Elvan D. |

Dy223687 takip numaralı kargom 19.12.15 tarihinde Sürat Kargo firmasına teslim edilmiş olup 21.12.15 tarihinde Zonguldak şubeye ulaşmıştır fakat Zonguldak şube kargoyu inatla teslim etmemekte. Bu süre zarfında ise 4 kez müşteri hizmetleriyle görüşüp bugün kesin teslim edilecek beyefendi bilgisini almış bulunmaktayım. Şubesinden müşteri hizmetlerine genel müdürlükten bölge sorumluluğuna yetersizler.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansel Elvan D.
  02 Ocak
  18:57

  Daha önce yapmış olduğum şikayete istinaden Sürat Kargo yetkilileri şahsımı aramış olup gerekli bilgileri benden almış olup terbiye yoksunu personellerine herhangi bir yaptırım uygulamamıştır sadece özür dilemekle yetinmişlerdir. 4 kez müşteri hizmetleriyle görüşüp kargoyu teslim etmelerini rica etmeme rağmen kapıya teslim ücreti ödenerek gelen kargoyu kendi imkanlarımla almak zorunda kaldım gelen kargo büyük olduğu için üzerine bir de nakliye parası verdim rezillik diz boyu yani kullanmayın kullandırtmayın bu kargoyu!

 • Cansel Elvan D.
  28 Aralık
  18:47

  Geçen süreç içerisinde Sürat Kargo yetkilileri tarafından defalarca aranmama rağmen kargoyu gene kendim gidip teslim aldım, teslim alırken neden tarafıma ulaştırılmadığını sorduğumda " göndermiyorum kardeşim, kesinliklede göndermeyecem" cevabını surat kargo Zonguldak şube müdürü yasin bey den aldım. Şunu belirtmek isterim ki Sürat Kargo kocaman bir hiçtir, aramalar neticesinde şayet bir işlem, yaptırım uygulandıysa bunu müşteriye bildirmek zorunlu olmalıdır fakat Sürat Kargo yetkilileri sadece özür dilemeyi biliyorlar herhangi bir yaptırımları mevcut değil. Aynı zamanda en az 4 defa müşteri hizmetlerine yaptığım şikayete hiçbir dönüş olmamıştır. Sürat Kargo kullanmayın... ... !

 • 23 Aralık
  10:16

  Sayın Cansel E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle