Sürat Kargo İlgisizlik Var!

Onur A. |

Bir kargo şirketi düşünün Arşın organize sanayi bölgesi adresini Artvin'e göndersin. Yapacak bir şey olmadığını söylemekte cabası. Nasıl bir şeydir ki Artvin'de organize sanayi bölgesi olduğunu bilemiyorsun hadi. Ya insan sormaz mı bu Arşın nerede? Neyi nereye taşıyorsunuz haberiniz yok. Sipariş verdiğim çok önemli bir ürünü sizin yüzünüzden yapamadım. Öyle kötü bir firma ki müşteri hizmetlerinin ne yaptığından haberi yok. 10 dk sonra arayacağım diyorlar aramıyorlar bile.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  20 Mart
  20:31

  Bu arada yine aradılar teslim edecegiz dediler. 8 e kadar bekledim gelmedirler. Bosuna onlari bekledim gelemeyecegiz demediler bile. Bir gün sonra sabahin korunde geldiler sirkette olmadığım için alamadım. sonuç kargo hala onlarda yazık.

 • Onur A.
  18 Mart
  19:30

  Süper bir haberim daha var. Bugün saat16.37'de müşteri hizmetlerini arayıp yine yanlış yere giden kargoumu durumunu sordum. Gün içinde geleceği bilgisi verildi. Tamam deyip Araklı şube telefon istedim aldım 0462 721 49 93 No.lu hattı aradım şu an kargonun dağıtımda olduğu ve Yomra olan aracın dönüşte teslim edileceği söylendi. Güzel dedim teleefonu kapattım. Bir az önce aradım saat 19.20. ve kargonun dağıtımdan geri geldiğini uğranmadığını yetişmemiş olabileceği söylendi. Tam bir fiyaskosunuz. Üstüne artiven giden kargomdan 8 TL boşuna ücret aldınız, şimdi gelecek olanda da aynı şekilde alacaksınızdır. Haram olsun.

 • Onur A.
  17 Mart
  23:15

  2. kargoda aynı şekilde Artvin'e gitti. Bugün 3 gün üzerine kargom elime geçiyor. 2. kargomda aynı şekilde artine gitti. onu da yarın gönderecekler. sağ olun. Daha ne teşekkür edeyimki.

 • 17 Mart
  09:21

  Sayın Onur A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle