14 Kasım 2015

Sürat Kargo İlgisizlik, lakaytlik, işgüzarlık!

Eskişehir Tepebaşı Batıkent şubesine gelen kargomu hasar görmüş bir şekilde aldım, bu durumu ilettiğim halde müdüre söyle gibi umursamaz bir tavırla davrandılar ama ne hikmetse şimdiye kadar o şubede müdür göremedim.

Ürünü üretici firmaya gönderdik oradaki eleman tutanak gerek yok şeklinde bir cevap verdi ama üretici firma tutanak istediğinden o eleman yüzünden hem param gitti hem de ürün gitti. Böyle elemanlar yüzünden mağdur oluyoruz.

Adem 30 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Kasım 2015

    Sayın Adem D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön