Sürat Kargo İlgisizlik.

Anıl G. |

Adıyaman'dan İstanbul'a evrak gönderildi tarafıma 26.05.2016 tarihinde 28.05.2016'da elime ulaşması gereken evraklar ulaşmadı ayrıca 30.05.2016 tarihinde sabah 8.30'dan beri Sultançiftliği şubesi aramaktayım ve telefona hiçbir şekilde cevap veren yok ve 0***** numaralı müşteri hizmetlerini aradığımda B*** K** isimli müşteri hizmetleri görevlisine daha olayı anlatmadan lafı ağzıma tıkarak takmayan bir ifadeyle ve sesini yükselterek beni terslemiştir simdi bu yapılan ismi? Ben B** K*** isimli şahıstan şikayetçiyim gerekenin yapılmasını talep ediyorum ve bir daha bu firmayla değil is yapmak önünden bile geçmeyeceğim.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl G.
  30 Mayıs
  15:15

  Surat kargodan Yasemin hanım tarafından aranip çok tatlı bir dille şikayetim ile ilgili bilgiler alındı ve sonucu bildirmek için tekrardan aranip konuyla alakalı bilgilendirildim bu ilgiden dolayı Yasemin hanıma teşekkür ediyorum.

 • 30 Mayıs
  11:06

  Sayın Anıl G.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle