24 Kasım 2015

Sürat Kargo İlgisizlik.

2 gündür kargom gelmiyor, öylece Florya şubesinden bekletiliyor. Şubeyi arıyorum telefonlar açılmıyor. Şikayet için müşteri temsilcileriyle görüşüyoruz tamam hemen yolluyoruz diyorlar kargom gelmiyor, kimse bana geri dönmüyor.

Dilan 35 Okunma

Cevaplar

  • Dilan 24 Kasım 2015

    Sürat kargodan beni bir arkadaş aradı en geç 16:30 da bende olucaktı güya kargom saat 16:15 ama kargo hala subede görüşüyor. Yeter artık ama aptal değil bu millet nerede benim kargom! Niye verilen sözler tutulmuyor. Ben de kargo şirketinde çalısıyorum böyle rezillik görmedim. Kargomu acilen teslim edilsin bana!

  • Sürat Kargo Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Dilan G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön