Sürat Kargo İlgisizlik !

Simge Y. |

Köpeklerden korktuğum için GittiGidiyor'dan salı günü köpek kovucu sipariş ettim. Kargo perşembe günü Çayyolu-Ankara şubesine ulaştı ve 5 gündür bana getirilmedi. Ben böyle bir fiyasko görmedim. Satıcıya mesaj attım eve gelip sizi bulamamışlar demişler. Külliyen yalan! Kaç kez telefonla aradım cevap yok. Bu firmayı her yere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Simge Y.
  02 Eylül
  16:25

  Bu şikayeti yazdiktan 1 gün sonra müşteri iliskilerinden bir bayan aradi. Gayet yardimsever bir şekilde ya bugün en geç yarin kargoyu ulastiricam dedi. 2 gün geçti tabi ki gelen giden yok. çağrı merkezini aradım yine ayni laflar. bugün teslimati sağlayacağım. Sizden hayır gelmeyecegini anladim. Benimle iletişime falan gecmeyin. Bu kadar yalanci ve ilgisiz bir şube görmedim. Cayyolu şubesini kara listeye ekledim. Bundan sonra sizinle isim olmaz. doğru düzgün is yapamiyorsaniz bırakın kargoculugu! 1 haftada urun teslim edemediniz Yazıklar olsun!

 • 01 Eylül
  11:12

  Sayın Simge Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle