04 Ekim 2016

Sürat Kargo İlgisiz ve Yavaş Kargo.

Çarşamba günü yola çıkan kargo ne hikmetse anca cuma günü saat 16.00'da Sürat Kargo İstasyon Şubesine ulaşabilmiş, 04.30'da aradığım da mahallemi söylediğimde tamam birazdan gelir araç çıktı yola dediler gelen giden yok tabi ki.
Cumartesi günü oldu, normalde çalışmaları gerekiyorken ofisi kapatıp gitmişler, kargo da içeride kalmış ne dağıtım var ne bir şey. Ana merkezlerini arayıp şikayet oluşturdum daha da ne yapabilirim bilmiyorum.

Veli 31 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın Veli C., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön