Sürat Kargo İlgisiz Laubali Personel!

Cem B. |

N11.com sitesinden aldığım düdüklü tencere bozuk çıkınca siteyi aradığımda değişim için anlaşmalı oldukları Sürat Kargo ile ürünü geri göndermemi istediler. Saat 18:00'de Isparta merkez Sürat Kargo Sanayi şubesine gittiğimde 17:00'den sonra kargo gönderemediklerini söylediler.

Paketin kalmasını önerdiğimde yarın öğleden önce göndereceklerini belirttiler. Bugün 3 defa aradım, görevli uğraşamayacağını söyleyip sürekli 30 dakika sonra ara deyince kendim tekrar şubeye gittim ve kendisini şikayet edeceğimi söyleyince sana yalvaracak değilim, istediğin yere şikayet et, adım da O**** gibi laubali ifadeler kullandı. Şikayet için bir türlü müşteri temsilcilerine de ulaşamadım.

Etiketler :

Çalışma Saatleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem B.
  17 Ekim
  17:11

  Sürat kargodan beni arayıp durum hakkında bilgi aldılar. Bir de ilgili görevli ile konuşup durumu dinledikten sonra bana haber vereceklerini söylediler. Daha sonra aradıklarında telefonu açamadım, son durumdan haberim olmadı. Aramaya çalıştığımda müşteri temsilcisine yine ulaşamadım. Ama firmanın yaklaşımından memnun kaldım.

 • 10 Ekim
  10:05

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü