Sürat Kargo İle Gönderdiğim Telefon Kayıp

Tahir D. |

21.07.2014 Temmuz'da sürat kargo ile teknik servis firmasına gönderdiğim kargoda telefon kutusunda ki telefon kayboldu. 10 gündür kendilerinden konu hakkında bilgi alamamaktayım. Çağrı merkezlerini aradığımda ise her seferinde biz sizi arayacağız şeklinde görüşmeler sonlanıyor. Mağdur edildim.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahir D.
  07 Ağustos
  15:03

  Firmanın vadettiği iç süreç tamamlanır tamamlanmaz dün kargoyu teslim alan şubeden biri, boş kutuyu tarafıma iade etmek istemiştir fakat tarafımdan kabul edilmemiştir. Konu hakkında bilgi alabilmek adına, uzun beklemeler sonucu telefon ile ulaşabildiğim müşteri temsilcisi ise süreçten bir haber olduğunu belirtmiş en kısa süre de tarafınıza döneceğiz diye görüşmeyi sonlandırmıştır ve aradan 1 gün geçmesine rağmen hiç bir geri dönüş sağlanmamıştır.

  Sabah kendi imkanlarımla ulaştığım diğer bir müşteri temsilcisi ise sistemde gözüken sürecin dün "ilgili kişi bulunamadığından iade teslim edilemedi" şeklinde şubenin durum güncellemesi yaptığını belirtti.

  Yalan beyanlarla olayı bambaşka yöne çekmeye çalışan Sürat Kargo ile hukuk sürecimi başlatıyorum. Yaptıkları yalan beyanların kamera kayıtları ile kayıt altında olduğunu bilmelerini isterim.

  Gelişmeleri buradan paylaşacağım...

 • Tahir D.
  02 Ağustos
  09:54

  Telefonla görüşen Sürat kargo yetkilisi, dün akşam uzun aramalarım sonucu ulaşabildiğim diğer sürat kargo yetkilisinden farklı bir bilgi vermedi. Hala mağduriyetim giderilmiş değildir, firmanın kendi iç süreçlerini bitirmesini beklemekteyiz.

 • 02 Ağustos
  09:35

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü