10 Temmuz 2015

Sürat Kargo İle Çalışma Tam Bir İşkence.

07.06.2015 tarihinde sisteme girmiş kargom, ayın 8'inde teslim edilmemiş, ayın 9'unda kurye ile dağıtıma çıkarılmıştır, kargonun bağlı olduğu Urla şubesine ait 02327547766 numaralı telefon ara sıra meşgul çalsa da 48 saat içinde defalarca aransa da aramalara asla cevap vermemektedir. 08502020202 numaralı müşteri hizmetleri 09.06.2015 saat 10:00 civarında aranmış gün içerisinde evden ayrılınması gerektiği bu nedenle Çeşme mobil şubenin telefonu istenmiştir, müşteri temsilcisi telefon numaralarının kendileri tarafından görülemediğini ama çağrı açılacağı hemen tarafıma ulaşılacağı söylenmiştir. Aradan 27 saat geçtiği halde dönüş yapılmamıştır.

Sinem 162 Okunma

Cevaplar

  • Sinem10 Temmuz 2015

    Metin kısmı sınırlı olduğu için şikayetimin devamını yazamamıştım, 09.06.2015 tarihinde müşteri hizmetleriniz gün içerisinde 3 kere daha aranmış, her seferinde tarafıma hemen dönüş yapılacağı söylenmiş, 2 görüşmede telefon yüzüme kapatılmıştır ve nihayetinde gün içerisinde teslim edileceği söylenen kargo teslim edilmemiştir, tarafıma da kesinlikle dönüş yapılmamıştır. 10.06.2015 tarihinde müşteri hizm. Bir kere daha aranmış, hatta beklemem söylenerek tekrar yüzüme telefon kapatılmıştır. Urla şubesi hala telefonlara cevap vermemektedir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın Sinem Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön