Sürat Kargo İkinci Kez Mağdur Ediyor!

Sinem S. |

Daha önce ihmalkar davranışı için şikayetime ilgili cevap veren sorunu çözen müşteri hizmetleri yetkilisi nedeni ile zaruri aksaklık olarak değerlendirerek hoşgördüğüm Sürat Kargo beni 2. Kez ve 1 haftadır mağdur etmektedir. İademi almalarını rica ettiğim Kaynarca Şubesi araçların bozuk olduğunu ertesi gün aramamamı rica ettiler.

3 gün sonra aradığımda ise yoğunluk olduğununu, gün içinde veya ertesi gün alım yapacaklarını söyledi. Ertesi günde alım olmayınca aradığımda kuryenin çevreyi tanımadığını söylediler 1 haftadır bahaneler ile iade zamanımı geçirmek üzere olan Kaynarca Sürat Kargo Şubesi için gereği;

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem S.
  14 Temmuz
  23:01

  Evet yetkililerin arayıp hala sonuç alamadigim ve ürün gönderim zamanini geçiren surat kargoyu tebrik ediyorum.
  Asla bir daha kendi tercihim olmayacak kurum...

 • 13 Temmuz
  09:05

  Sayın Sinem S.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle