Sürat Kargo İki Kere Kargo Ücreti Ödedim!

Osman A. |

Sürat Kargo'da kapıda ödemeli anlaşmam var. Aksaray ıhlara Sürat Kargo şubesinden bir kargo gönderdim. Kargo iade oldu. Kargoyu 26 gün sonra geri getirdiler. Aradığım zaman ise kaba ve yağ gibi üste çıkmalı bir tavırla karşılaştım. Kargo ücreti ve iade ücreti bakiyeden kesilmesine rağmen kargocu getirdiği kargodan kargo ücreti ve iade ücreti aldı. Bakiyeden kesildiğini söylediğimde ise yine bilmiş tavırla cevap aldım. Müşteri ile nasıl konuşacaklarını bilmeyen deneyimsiz elemanlara sahipler. İki kere kargo ücreti ödedim. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda şubeyle çözmemi söyledi fakat şube yardımcı olmuyor. En yakın zamanda işini bilen bir kargo şubesiyle anlaşma yapacağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  12:25

  Sayın Osman A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle